RAAMLEPINGUTE TÖÖD

E-Service AS hoolitseb elektrivarustuskindluse püsimise eest Elektrilevi võrgus Lääne-Harjumaa ja Tartumaa piirkonnas, olles Elektrilevi raamlepingu partner vastavalt koos Empower AS-iga ja Leonhard Weiss OÜ-ga. Lepingupartnerina teostame Elektrilevi võrgus nii projekteerimis-, elektriehitus-, hooldus- kui rikketöid. Oleme Elektrilevi koostööpartner juba aastast 1996.


Elektrilevi raamlepingute põhitegijad

Remi Olesk

remi@eservice.ee


Egle Olesk

egle@eservice.ee


Lisann Saaremets

lisann@eservice.ee


Anti Tähe

anti@eservice.ee


Heikko Pruler

heikko.pruler@eservice.ee


Inno Lumiste

inno@eservice.ee


Priit Plakso

priit@eservice.ee


Juri Trostjanski

juri.trostjanski@eservice.ee


Lilia Lia Lugovaja

lia@eservice.ee


Heinar Sakarias

heinar@eservice.ee


Marge Sults

marge.sults@eservice.ee


Tauno Laurson

tauno.laurson@eservice.ee


Marko Reismann

marko.reismann@eservice.ee


Marek Urb

marek.urb@eservice.ee


Mart Raudsepp

mart@eservice.ee



Võta meiega ühendust!

Kirjuta meile info@eservice.ee või helista ja küsi lisa +372 5 620 8393 või jäta oma teade allolevale vormile. Vastame esimesel võimalusel!