MEIE ETTEVÕTE

E-Service AS on asutatud 1992. aastal elektritööde ettevõttena Eesti kapitali alusel. Meie peamine kontor ja baas asub Tallinnas Nõmmel. Lisaks on meil suurem üksus Tartus ning kodukontorites ja liikumises olevaid töötajaid üle Eesti. Meie spetsialistid on suure elektritöö kogemusega ja me oleme valmis koostööks mistahes elektripaigaldiste ehitamiseks ja ka hilisemaks hooldustoeks 24/7.

E-Service AS kuulub Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liitu (EETEL) ning meie tegevjuht Krister Peetmaa on ka liidu juhatuse liige. 


Meie juhtivad töötajad

Krister Peetmaa

Juhatuse liige, tegevjuht

krister@eservice.ee


Vaido Sooäär

Tarkvõrgu osakonna juht

vaido@eservice.ee

 

 

 

Dmitri Kobozev

Käiduosakonna projektijuht

dima@eservice.eeEgle Olesk

Hooldusremondi osakonna juht

egle@eservice.ee

 

Ivi Leibenau

Personalijuht, raamatupidaja

ivi@eservice.ee


Merle Peetmaa

Juhiabi, raamatupidaja

info@eservice.ee

 

Lisann Saaremets

IT-juht

lisann@eservice.ee

 

Ahti Sillat

Mõõtelabori juht

ahti@eservice.ee


Indrek Lillemäe

Projekteerimisosakonna juht

indrek.lillemae@eservice.eePeeter Säälik

Tartu osakonna juht

peeter@eservice.ee


Jaan Niitsoo

Arendusjuht

jaan@eservice.ee


Alvar Püss

Haldusjuht

alvar@eservice.ee


Teet Tähepõld

Transpordiosakonna juht

teet@eservice.ee

Meie missioon

Meie missiooniks on pakkuda klientidele ja koostööpartneritele kvaliteetset
ja paindlikku teenust kõikides elektrit puudutavates küsimustes!

Soovime, et meie kliendid ja koostööpartnerid saaksid alati parima lahenduse
ning pöörduksid oma järgmiste soovide ja ideedega alati meie poole tagasi.

Meie visioon

Oleme aastaks 2025 nii era- kui äriklientide esimene valik mistahes elektritööde puhul!


Me toetame omasid

E-Service AS väärtustab tervislikke eluviise ja seepärast teeme ise sporti ning toetame aktiivselt erinevaid spordialasid ja ettevõtmisi. Püsivalt toetame rannavõrkpallipaari Gerardo’s Toys Nõlvak-Tiisaar, jalgpalliklubi Paide Linnameeskond, võrkpalliklubi LotusTimber Neemeco, käsipalliklubi Oskar ning off-road ekipaaže. Lisaks oleme ühekordsete projektide raames toetanud ka Nord spordiklubi, Eesti Käsipalliliitu, Liider spordiklubi, Korrus3 spordiklubi ja Eesti Maadlusliitu.

Alates 2023. aasta sügisest toetame ka erialatudengeid Tallinna Tehnikaülikoolis läbi motiveerivate stipendiumite.


Meie ajalugu

E-Service AS on asutatud 1992. aasta juunis elektritööde ettevõttena Eesti kapitali alusel. Esimestel aastatel tegutseti turul peamiselt elektriseadmete hooldus- ja remondifirmana. 1993. aastal lisandus tollal vägagi populaarne kahetariifsete mõõtesüsteemide ehitamine ja elektrienergia müük Harjumaal.

1995. aasta suvel osteti Saksa firmalt Seba Dynatronic Eesti esimene kaasaegne keskpinge mõõte- ja kaabliveaotsimise labor. Mõõteteenuste laiendamiseks loodi eraldi mõõtegrupp ja koos kvaliteedisüsteemi evitamisega omistas Eesti Akrediteerimiskeskus akrediteeritud labori staatuse E-Service AS Mõõtelaborile 2003. aasta jaanuaris.

Hooldus ja remonditöödel omandatud kogemusi rakendades hakati ehitama uusi elektriseadmeid ja osalema erinevatel hangetel. Esimesi suuremaid keskpingetöid oli 1995. aastal kontsernile Malmerk 2 MW alajaama ehitamine koos 6 kV kaablitrassiga keerulistes tehnilistes tingimustes. Tallinna kesklinnas oli esimeseks suuremaks tööks Mere pst-l populaarsele Merekeskusele alajaama ehitamine.

1997. aastast alates osaleti aktiivselt Nõmme linna ja Muuga aedlinna rippkeerdkaabel-õhuliinide ehitamisel. Keskpingetöödest olid tol ajal huvitavaimad Püssi 330/220/110 kV alajaamad omatarbe ja reaktorite rekonstrueerimine ja 500-800 mm2 kaablite paigaldus, Harku 330 kV alajaama omatarbe ehitamine ning Veerenni 35/10/6 kV alajaama uute Siemens-i seadmete montaaz.

Aastail 2000-2003 osales E-Service koostöös ABB-ga Eesti Elektrijaama 6 bloki rekonstrueerimisel, ehitades igal aastal kahe bloki filtrite keskpinge- ja madalpingepaigaldise koos automaatikaseadmetega. Väljaspool Eestit teostatud töödest on suurim Odessa linna puhastusseadmete jõu- ja automaatikakilpide valmistamine ning Novosibirski linna keskpanga elektri- installatsioonitööd kahel aastal. 

Uue aastatuhande alguse suuremate objektide hulka kuuluvad Villa Benita hooldekodu sisetööd, Rimi Eesti Food AS-i Haabersti Rimi, Norde Centrum, Mustakivi Rimi, Narva Rimi, Rakvere Põhjakeskus, Tartu Rimi, Rocca al Mare kaubanduskeskus, Lido restoran, Francesco restoran, Enefiti Õlitehas, Laagri Maksimarket ning mitmed korterelamud Tallinnas.

Eksklusiivsemate töödena kuuluvad loetelusse Lõuna-Eestis Haanjas Eesti kõrgeima, 154 m kõrguse sidemasti rekonstrueerimis-, värvimis- ja elektritööd; Kohtla-Järve, Jõgeva, Valga ja Laitse sidemasti elektritööd ja nendele uudse LED lennuohutusvalgustuse paigaldamine; Prangli saarel Elektrilevi diiselgeneraatorile sagedusautomaatika väljatöötamine ja paigaldus; Hiiumaa ja Prangli saare keskpinge merekaablite rikete otsimine ning remont 2006.-2009. aastal; elektroonikatehasele Elcoteq Tallinn kahe häiretevaba testkambri valmistamine; E.L.L. Kinnisvarale kuuluva Delta Plaza kõrghoone kõigi tehnosüsteemide jälgimine üle interneti, Meriton hotellikompleksi parklate pääslate automaatika ja loogikasüsteemid.

Järgnevatel aastatel on aidatud lahendada elektrivarustusküsimused mitmetel ettevõtetel, teostades projekteerimisest ehituseni kekpingeliitumisega seotud tööd. Ehitatud on keskpingeliitumispunktid ja alajaamad muuhulgas järgmistele objektidele: Pajo AS trükikoda Sindis (2009), Eesti Traalpüügiühistu külmhoone Paldiskis (2009), Tallinna Prügila Jõelähtmes (2010), Rimi kaubandushoone Tabasalus (2010), Metus-Est tootmishoone Tabasalus (2010), ULS logistikakeskus Lagedil (2010), Eesti Kalapüügiühistu külmhoone Audrus (2011), Aravete Biogaasi elektrijaam (2012), Tapvei Estonia tootmiskompleks Saustis (2013), Navigaatori ärimaja Tallinna südalinnas (2013), Ilmatsalu koostootmisjaam (2014).

Alates 1996. aastast tegeleb E-Service AS elektripaigaldiste hooldus- ja käidukorralduse teenuse pakkumisega (s.h. esimene suurem, tänaseni kehtiv koostööleping on sõlmitud elektroonikakontserniga Ericsson Eesti AS-i tehaste (endised Elcoteq Tallinna tehased) elektripaigaldise käidukorralduseks). E-Service on alates 2003. aastast saanud üheks käidukorralduse turuliidritest, pakkudes kõiki, mistahes elektritöid, ühest firmast ööpäevaringselt. 24 h avariiteenust pakkuvate käidulepingutega seotud partnerite hulka kuuluvad nt O-I Production Estonia AS (Järvakandi klaasitehas), Rimi Eesti Food AS objektid, Capital Milli objektid, Alexela Oil ja Krooning AS kütuseketid, E.L.L. Kinnisvara, Ericsson Eesti AS, Capfield OÜ-le kuuluvad kaubanduskeskused jt.

Juriidiliselt on E-Service AS-i ainuomaniku ja juhatuse liikmena asutamisest alates toimetanud Kaupo Peetmaa. Praegune tegevjuht Krister Peetmaa töötab E-Service AS-is alates 1994. aastast, alustades autoremondilukksepana ja kodumasinate osakonna loojana juba õpingute ajal Saksa Gümnaasiumis