ELEKTRI-JA SIDEVÕRKUDE PROJEKTEERIMINE

Oleme valmis projekteerima kuni 35 kV nimipingega elektrivõrke ja -paigaldisi. Meie projekteerimisosakonnas on ligi kümme täiskohaga projekteerijat ning suuremate projektide korral kaasame ka lisajõude. Meie osakonna igapäevased tegevused on loetletud alljärgnevalt:


Meie projekteerimise kandvad jõud

Indrek Lillemäe

indrek.lillemae@eservice.ee


Vaido Sooäär

vaido@eservice.ee


Toomas Luka

toomas.luka@eservice.ee


Helina Turja

helina.turja@eservice.ee


Hindrek Pulk

hindrek@eservice.ee


Fred Uduste

fred@eservice.ee


Kaarel Peetmaa

kaarel@eservice.ee



Võta meiega ühendust!

Kirjuta meile info@eservice.ee või helista ja küsi lisa +372 5 123 057 või jäta oma teade allolevale vormile. Vastame esimesel võimalusel!