MEIE KONTAKTID

TALLINN

 Salve tn 2a, Tallinn 11612

Telefon: +372 670 1066

24/7 operatiivtelefon: +372 512 3001

info@eservice.ee

TARTU

 Turu 37, Tartu 51013

Telefon: +372 512 3046

 24/7 operatiivtelefon: +372 512 3001

tartu@eservice.ee

E-SERVICE AS

 Registrikood: 10360030

KMKR: EE100265745

Swedbank: EE322200221013746509

SEB: EE321010022001551005


Meie peamised kontaktisikud

Krister Peetmaa

Juhatuse liige, tegevjuht

krister@eservice.ee

+372 5 123 006

Merle Peetmaa

Juhiabi, raamatupidaja

info@eservice.ee

+372 5 123 069

Ivi Leibenau

Personalijuht

ivi@eservice.ee

+372 5 123 010

Alvar Püss

Haldusjuht

alvar@eservice.ee

+372 5 620 8395

Dmitri Kobozev

Projektijuht, kõrgepingetööd, alajaamad

dmitri@eservice.ee

+372 5 123 003

Indrek Lillemäe

Projekteerimisosakonna juht

indrek.lillemae@eservice.ee

+372 5 123 057

Peeter Säälik

Tartu osakonna juht

peeter@eservice.ee

+372 5 123 046

Viktor Badjonkin

Projektijuht, siseelektritööd

viktor@eservice.ee

+372 5 123 009

Ahti Sillat

Mõõtelabori juht

ahti@eservice.ee

+372 5 123 004

Remi Olesk

Hooldusremondi osakonna juht

remi@eservice.ee

+372 5 620 8393

Teet Tähepõld

Transpordiosakonna juht

teet@eservice.ee

+372 5 123 060

Marek Kruusenvald

Projektijuht, horisontaalpuurimine

marek@eservice.ee

+372 5 123 016

Bert Tamsalu

Projektijuht, kaevetööd

bert@eservice.ee

+372 5 123 015

Vassili Zakurakin

Projektijuht, ehitustööd

vassili@eservice.ee

+372 5 123 045

Raimond Truus

Tarkvõrgu osakonna juht

raimond@eservice.ee

+372 5 175 240

Jaan Niitsoo

Arendusjuht

jaan@eservice.ee

+372 5 123 005

Mauri Randma

IT juht, andmekaitsespetsialist

IT@eservice.ee

Võta meiega ühendust!
Kirjuta info@eservice.ee või jäta oma teade allolevale vormile. Vastame esimesel võimalusel!


    Võta meiega ühendust!

    Kirjuta info@eservice.ee või jäta oma teade allolevale vormile. Vastame esimesel võimalusel!