Elektripaigaldiste käit 24h

E-Service AS pakub kompleksset elektripaigaldise käidukorralduse teenust mis hõlmab elektripaigaldisi väikestest kütusetanklatest kuni suurte tehasteni. Meie kogemus elektripaigaldise käidu korraldamisel ulatub aastasse 1996, kui alustasime praeguse Ericssoni tehase eelkäia Elcoteq’i tehases Tallinnas Peterburi teel. Tänaseks on meie jälgimise all üle 200 objekti üle kogu Eesti. Järgnevalt lühike kirjeldus elektripaigaldise käidukorraldusest:

Elektripaigaldise käit on tegevus elektripaigaldise talitluses hoidmiseks, mis hõlmab eelkõige lülitamist, juhtimist, kontrollimist, hooldamist ja nii elektritöid kui ka muid töid.

Elektripaigaldise kasutamise järelevaataja on isik, kellele on pandud täielik vastutus elektripaigaldise käidu eest. Elektripaigaldise kasutamise järelevaatajal peavad olema erialane ettevalmistus, teadmised elektri-paigaldisest, selle ehitusest ja kasutamise ohutusnõuetest ning töökogemus ulatuses, mis tagab elektripaigaldise kasutamisel ohutuse. Elektripaigaldise kasutamise järelevaataja vastavus peab olema hinnatud ja tõendatud ehk tal peab olemas olema pädevustunnistus.

Elektripaigaldise kasutamise järelevaataja peab omaniku poolt olema määratud esimese liigi elektripaigaldisele ning madalpingepaigaldisele, mille peakaitsme nimivool on üle 100 ampri, ja kõrgepingepaigaldisele peakaitsme nimivoolust olenemata.

Elektripaigaldise käidukava on dokument või dokumentide kogum, mis määrab elektripaigaldise talitluses hoidmiseks, lülitamiseks, juhtimiseks, kontrollimiseks ja hooldamiseks vajaliku korra, protseduurid ja toimingud.

Navigatori Ärimaja

Büroohoone alajaam

Laeva 2 Tallinn

Merko Ehitus AS

Büroohoone

Järvevana tee 9G, Tallinn

Arctic Sport Club Tartu

Spordiklubi

Anne 44a Tartu

Scala City Ärimaja

Büroohoone

Tartu mnt.43 Tallinn

Bauhaus Eesti OÜ

Ehituskauplus

Tähesaju 8, Tallinn

Bauhof Group AS

Ehituskauplus

J. Smuuli tee 41, Tallinn

Delta Plaza OÜ

Büroohoone

Pärnu mnt. 141, Tallinn

OÜ Linnasaare Kinnisvara

Lasnamäe Centrum kaubanduskeskus

Mustakivi tee 13,Tallinn

Lootsi Arenduse OÜ

Norde Centrum kaubanduskeskus

Lootsi tn. 7

Tartu Biogaas OÜ

Koostootmisjaam Raba tee 4

Ilmatsalu, Tähtvere vald, Tartumaa

Sõpruse Ärimaja OÜ

Büroohoone

Sõpruse pst. 145 Tallinn